XVIII MSP OTWARTE

W piątek, 29 marca, uroczyście otwarta została wystawa główna Mogileńskich Spotkań Plastycznych. W tegorocznych, spotkaniach bierze udział 185 artystów.

W XVIII Mogileńskich Spotkaniach Plastycznych biorą udział:

  1. ADAM MARIA – Gniezno – Malarstwo
  2. ANTKOWIAK PATRYCJA – Toruń – Malarstwo
  3. BAGIŃSKI KRZYSZTOF – Lubsko – Malarstwo, Rysunek, Fotografia
  4. BANACH KRYSTYNA – Szubin – Malarstwo
  5. BANACH MIROSŁAW – Szubin – Malarstwo
  6. BANASIK MAREK – Mogilno – Rzeźba
  7. BARAŃSKA STEFANIA – Mogilno – Malarstwo
  8. BARTKOWSKA AURELIA – Gniezno – Malarstwo
  9. BARCZYK TOMASZ – Toruń – Grafika
  10. BARTZ HALINA – Gniezno – Malarstwo
  11. BASIUL MAREK – Toruń – Grafika
  12. BAŚKO EWELINA ZUZANNA – Toruń – Grafika
  13. BAWIRSZ AGATA – Kętrzyn – Grafika
  14. BERENDT LEONARD FRANCISZEK – Inowrocław – Technika własna
  15. BĘTKOWSKA AGNIESZKA – Gniezno – Malarstwo
  16. BĘDKOWSKI PIOTR – Osięciny – Malarstwo
  17. BILEWSKI ARTUR – Trzemeszno – Fotografia
  18. BOGUCKA JUSTYNA – Toruń – Malarstwo, Animacja
  19. BOROWSKA ANNA – Trzemeszno – Fotografia
  20. BUBACZ ALEKSANDRA – Gniezno – Malarstwo
  21. BUDNA OKSANA – Pieniężno - Grafika
  22. CHUDYSZEWICZ HALINA – Padniewo – Malarstwo, Techn. Pozłotnicze
  23. CHWIAŁKOWSKA – GRYGIEL MARIA – Gniezno – Malarstwo
  24. CHYLIŃSKI SZYMON – Toruń – Fotografia
  25. CYPRYCH ANNA – Gniezno – Malarstwo
  26. CZARNIK – POLCYN BOGUMIŁA – Mogilno – Papieroplastyka
  27. CZYŻ PIOTR – Toruń – Grafika
  28. DAVID JESSICA – Toruń – Fotografia
  29. DELIKTA WIESŁAW – Mogilno – Malarstwo
  30. DERENGOWSKI MARCELI – Gniezno – Malarstwo
  31. DIEC MAGDALENA – Katowice – Batik
  32. DUSZA NATALIA – Piła – Grafika
  33. DWORZAK – SUBOCZ AGATA – Grębocin – Wydruk cyfrowy
  34. DZIARMAGA DARIA – Miedziana Góra – Technika własna
  35. DZIERŻEWSKA MAŁGORZATA – Gniezno – Malarstwo
  36. FIGURSKA MAJA – Warszewice – Rysunek
  37. GARLICKI JAROSŁAW – Wylatowo – Technika własna
  38. GARSTKA – SARAN KRYSTYNA – Łódź – Druk cyfrowy
  39. GATZKE KAROLINA – Chojnice – Grafika
  40. GIESE KLAUDIA – Toruń – Grafika, Rysunek
  41. GOJOWY PAWEŁ – Bydgoszcz – Grafika
  42. GOJOWY PIOTR – Bydgoszcz – Grafika
  43. GOŁAŚ JĘDRZEJ – Poznań
  44. GRZEGORCZYK LESZEK – Londyn – Malarstwo
  45. HAJKA MAGDALENA – Inowrocław – Technika mieszana
  46. HARASIMOWICZ JAN – Strzelno – Rzeźba
  47. HARĘDZKI PRZEMYSŁAW – Mogilno – Rysunek
  48. HOFMAN EUGENIUSZ – Dąbrowa – Rzeźba, Malarstwo
  49. JAMRÓZ – MACIAŁEK LIDIA – Szubin – Malarstwo
  50. JANOWCZYK PAWEŁ – Świerkówiec - Malarstwo
  51. JANIK MARCELINA – Mogilno – Rysunek, Witraż
  52. JARECKA URSZULA – Szubin – Malarstwo
  53. JASIŃSKA MARIA – Toruń – Malarstwo
  54. JASZEWSKI JAKUB – Toruń – Druk cyfrowy
  55. JAWORSKA JAGODA – Świecie – Grafika
  56. JELIŃSKI MACIEJ – Szubin – Malarstwo
  57. JERZAKOWSKA EWELINA – Szubin – Malarstwo
  58. JURKIEWICZ WITOLD – Bydgoszcz – Druk cyfrowy
  59. KACZOROWSKI PAWEŁ – Chabsko – Fotografia
  60. KAŁEK BARBARA – Gniezno – Malarstwo
  61. KARCZEWSKA IRENA – Trzemeszno – Malarstwo
  62. KARCZEWSKI KARY MACIEJ – Janikowo – Malarstwo
  63. KIPCZAK NATALIA – Bydgoszcz – Grafika
  64. KLIMCZUK BOHDAN – Ukraina – Fotografia
  65. KLIMUK KRYSTYNA – Gniezno – Malarstwo
  66. KLUGOWSKI PIOTR – Toruń – Malarstwo
  67. KLUŹNIAK BOŻENA – „VINCENT” – Mogilno – Malarstwo
  68. KNAPIK WOJCIECH – Gniezno - Malarstwo
  69. KONIECZNY MARCELI – Trzemeszno – Malarstwo
  70. KOŃCZAL JADWIGA – Mogilno – Malarstwo
  71. KOŚMIŃSKA WERONIKA – Toruń – Malarstwo
  72. KOŚMIŃSKI STANISŁAW – Toruń – Rzeźba
  73. KOZAK AGATA – Gozdawa – Rysunek, Witraż
  74. KOZŁOWSKI DARIUSZ – Gniezno – Fotografia
  75. KRAWCZYŃSKA ELŻBIETA – Gniezno – Malarstwo
  76. KRZYŻAN ALEKSANDRA – Żabno – Rysunek, Mozaika
  77. KUBIŚ DANUTA – Gniezno – Collage
  78. KWAŚNIEWSKA KRYSTYNA – Gniezno – Malarstwo
  79. KWAŚNIEWSKI STANISŁAW – Mogilno – Technika własna
  80. KWIATKOWSKA EMMA – Bydgoszcz – Grafika
  81. KWIATKOWSKA NATALIA – Toruń – Technika własna
  82. LASOTA EDYTA – Inowrocław – Malarstwo, Grafika
  83. LEWICKA MARTA – Londyn – Technika Mieszana
  84. LIS ANNA – Gniezno – Fotografia
  85. LORENS - GREBER EWA – Gniezno – Malarstwo
  86. MACIEJEWSKI EDWARD – Gąsawa – Malarstwo, Grafika
  87. MAKOWSKA MARTYNA – Wieniec – Grafika
  88. MALYNOVSKA VERONIKA – Toruń – Grafika
  89. MARSZAŁEK NINA – Toruń – Grafika
  90. MARCINKOWSKA ROBERTA – Gniezno – Malarstwo
  91. MARZEC REGINA – Gniezno – Malarstwo
  92. MAZURKIEWICZ KAROLINA – Poznań – Wydruk komputerowy
  93. MIKULSKA BOGUSŁAWA – Mogilno – Malarstwo
  94. MIKULSKA WIESŁAWA – Nakła n/ Notecią – Malarstwo
  95. MIKUŁA ALEKSANDRA – Gniezno – Malarstwo
  96. MIKUŁOWSKA ADRIANNA – Toruń – Grafika
  97. MOLIŃSKA JOLANTA – Gniezno – Malarstwo
  98. MUSZYŃSKI KAZIMIERZ – Gniezno – Malarstwo
  99. NAKLICKA NATALIA – Chojnice – Grafika
  100. NALEWAJA MARIA – Gniezno – Malarstwo
  101. NEUMANN ZOFIA – Poznań – Malarstwo
  102. NIEZGODA – PRZYGODZKA IZABELA – Poznań – Malarstwo
  103. NIKOGHOSYAN ANI – Armenia – Malarstwo
  104. NOGOWSKI JACEK – Osielsko – Grafika
  105. NOWAKOWSKA WIKTORIA – Mogilno – Malarstwo, Rysunek
  106. NOWATKOWSKA PATRYCJA – Toruń – Rysunek
  107. ORZOŁEK DOMINIKA – Gniezno – Malarstwo
  108. PANFIL STANISŁAW – Mogilno – Rzeźba
  109. PAWLICKA - DEKERT JULIA – Gniezno – Malarstwo
  110. PERCZYŃKA URSZULA – Gniezno – Malarstwo
  111. PERERA BEATA – Sędowo – Malarstwo
  112. PIĄTKOWSKA MARIANNA – Bydgoszcz – Grafika
  113. PINIARSKA – MAREK DANITA – Gniezno – Malarstwo
  114. PIWOŃSKI ZBYSZKO – Żnin – Rzeźba
  115. PLUCIŃSKA LIDIA – Gniezno – Akryl
  116. PŁOCHACKA KAMILA – Toruń – Grafika
  117. PŁOŃCZAK BARBARA – Pobiedziska – Malarstwo
  118. POCHYLSKA POLA – Mogilno – Malarstwo, Rysunek
  119. POCHYLSKI ŁUKASZ KAJETAN – Zamek Bierzgłowski – Fotografia
  120. POCHYLSKI WITOLD – Mogilno – Malarstwo, Witraż
  121. POCHYLSKI WOJCIECH – Mogilno – Rysunek
  122. PRĘTKOWSKA EWA – Gniezno - Malarstwo
  123. PYRA ELŻBIETA – Włocławek – Malarstwo, Grafika
  124. RATAJCZAK ELŻBIETA – Barcin – Malarstwo
  125. ROCHECKI KAZIMIERZ – Toruń – Malarstwo
  126. ROŻYŃSKA AGATA – Toruń – Rysunek
  127. RUDNICKI RAFAŁ – Toruń – Rysunek
  128. RYBAK DAMIAN – Strzelno – Rzeźba
  129. RYBARCZYK CZESŁAWA – Gniezno – Malarstwo
  130. RYCZKOWSKA TERESA – Niechanowo – Malarstwo
  131. RYGIELSKI MICHAŁ – Toruń – Grafika
  132. SADECKI MAREK – Mogilno – Technika własna
  133. SAWICKI DAWID ANDRZEJ – Bodzanów – Grafika
  134. SKIBIŃSKA BARBARA – Gniezno – Malarstwo
  135. SMOLENKO ANNA – Gniezno – Malarstwo
  136. SMOLENKO STEFANIA – Gniezno – Malarstwo
  137. SOBCZAK JAKUB – Olecko – Grafika
  138. SOBKOWIAK RYSZARD – Mogilno – Malarstwo
  139. SOLAREK GABRIELA – Gniezno – Malarstwo
  140. SOSIŃSKA SYLWIA – Łysomice – Witraż
  141. STELMASIK MARCIN – Mogilno – Technika własna
  142. STENKA IZABELA – Sianowo – Grafika, Technika własna
  143. STUCKE NELI – Lubicz Dolny – Grafika
  144. SUKHOVETSKAYA VALERIYA – Białoruś – Grafika
  145. SPYCHALSKA JOANNA – Podbielsko – Malarstwo, Technika mieszana
  146. SULSKA EDYTA – Wasielewko – Technika własna
  147. SZARY KONRAD – Dąbrowa – Malarstwo
  148. SZARY MAREK – Toruń – Malarstwo
  149. SZARZYŃSKA KRYSTYNA – Gniezno – Malarstwo
  150. SZCZEPANKIEWICZ MONIKA – Świerkówiec – Malarstwo, Rysunek
  151. SZCZEŚNIAK MARIA – Witkowo – Malarstwo
  152. SZKOPEK MARZANNA – Gniezno – Fotografia
  153. SZPAK – PAWŁOWSKA IWONA – Toruń – Technika własna
  154. SZYMAŃSKA MARIA – Mogilno – Malarstwo
  155. SZYMAŃSKI BARTOSZ – Mogilno – Fotografia
  156. SZYMBORSKA ZUZANNA – Mława – Grafika
  157. ŚLEDŹ DAMIAN – Nakło n/ Notecią – Malarstwo
  158. ŚLEDŹ MARIA – Wyrzysk – Rysunek
  159. ŚMIETANA ALINA – Włocławek – Fotografia
  160. TARNOWIECKI STANISŁAW – Mogilno – Malarstwo
  161. TEKIENIEWSKA MAŁGORZATA – Bydgoszcz – Technika mieszana, Rysunek
  162. WAJT MARTYNA – Trzemżal – Rysunek
  163. WARSIEWICZ TERESA – Gniezno – Malarstwo
  164. WASZAK MARIA – Gniezno – Malarstwo
  165. WENDA MARTYNA – Toruń – Fotografia
  166. WENDLAND KATARZYNA – Toruń – Malarstwo
  167. WIECZOREK ALICJA – Toruń – Technika mieszana
  168. WILK MARZENA – Kamionki Duże – Szklane formy przestrzenne
  169. WILK MIROSŁAW – Janikowo – Technika własna
  170. WILLER DOROTA – Subkowy – Malarstwo
  171. WITCZAK DOMINIKA – Mogilno – Witraż
  172. WITKOWSKI ZDZISŁAW – Włocławek – Malarstwo
  173. WITRYK ZBIGNIEW – Ostrowite – Fotografia
  174. WOJCIECHOWSKA JULIA FELIKSA – Toruń – Grafika
  175. WOJCIECHOWSKA KAROLINA – Toruń – Grafika
  176. WOŹNIAK TOMASZ – Szubin – Malarstwo
  177. WRÓBEL JAKUB – Suwałki – Batik
  178. WYRWICKA AGATA – Bydgoszcz – Druk cyfrowy/rysunek
  179. YAKAMIŞMELDA – Turcja – Malarstwo
  180. ZAJĄC AGATA – KRZYMÓW – Grafika
  181. ZAJKO MAREK – Toruń – Grafika
  182. ZATYLNY MARTA – Piła – Grafika, Fotografiqa
  183. ZAWADZKA – PLESZYŃSKA HANNA – Szubin – Malarstwo
  184. ZIELIŃSKI ANTONI – Gniezno - Malarstwo
  185. ŻELAZKIEWICZ ROKSANA – Toruń – Technika mieszana  MUZEUM ZIEMI MOGILEŃSKIEJ – Chabsko

XVIII Mogileńskie Spotkania Plastyczne na inauguracji się nie kończą. Przed nami jeszcze dwa tygodnie różnorodnych działań. Cały program prezentujemy TUTAJ jednocześnie informując, że Wystawę Główną można zobaczyć do 14 kwietnia w godz. 10:00 – 18:00 w sali przy ulicy Jagiełły 17.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj nowy komentarz

E-mail nie będzie udostępniany publicznie.
Komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.